رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: از بین شرکت کنندگان چهل و چهارمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف در مرحله استانی، ۹ نفر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
کد خبر: ۱۰۰۰۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶ 10 October 2021

علی عظیمی گفت: ۶۹ نفر در راهیابی ۹ قزوینی به مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری قرآن کریمچهل و چهارمین دوره از مسابقات سراسری قرآنی اوقاف در مرحله استانی شرکت کردند که از این تعداد ۹ نفر موفق به راهیابی به مرحله نیمه‌نهایی شدند.
وی اضافه کرد: در بخش آقایان در رشته قرائت تحقیق ، میثم سروری فر، علی متولی و سیدمصطفی حسینی، در رشته حفظ کل سعید علی اکبری، در حفظ ۲۰ جز محمد جواد مهجور ، در رشته قرائت ترتیل مهدی جوزی ، از استان قزوین به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قزوین اظهار کرد: در بخش بانوان هم در حفظ کل سیده مهناز حسینی و سکینه صفری و در حفظ ۲۰ جز مریم سیاهکالی به مرحله نیمه نهایی مسابقات راه یافتند.
عظیمی با اشاره به زمان برگزاری مسابقات نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف عنوان کرد: ۲۵ مهرماه، با حضور ناظر و هادی حافظ که از طریق سازمان تعیین می‌شود، تلاوت شرکت کنندگان در استان ضبط می‌شود و به تهران ارسال خواهد شد.
وی افزود: در نهایت، ارزیابی توسط تیم داوران که در تهران مستقر می‌باشند انجام می‌شود و نفراتی که در این مرحله موفق به کسب نمرات حدنصاب شوند به مرحله کشوری راه می‌یابند.
به گفته وی، مرحله کشوری نیز که در قالب مرحله فینال مسابقات است هنوز تصمیمی اتخاذ نشده و درصورتی که شرایط کرونایی بهبود یابد، فینال مسابقات به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار