مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین گفت: اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صادراتی استان قزوین با حضور ۳۵ مشارکت کننده از ۲۱ الی ۲۴ شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۲۵۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۱ 10 September 2023

به گزارش تابناک قزوین و به نقل از خبرگزاری فارس، احمد خورگامی پیش از ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی استان قزوین در محل سالن جلسات شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صادراتی استان قزوین ۲۱ شهریورماه با حضور سفیر ایران در کشور ازبکستان افتتاح خواهد شد.

وی افزود: در این نمایشگاه تخصصی واردکنندگان و صادرکنندگانی از اقلیم کردستان عراق و دیگر کشور‌ها حضور خواهند یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین از برگزاری نمایشگاه تخصصی صادرات به عراق در سال آینده خبر داد و عنوان کرد: در پی همکاری‌های صورت گرفته سال آینده نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صادراتی به کشور عراق را برگزار خواهیم کرد.

خورگامی به چشم انداز برگزاری نمایشگاه تخصصی صادرات در کشور‌های روسیه و عمان در سال‌های آینده اشاره کرد و گفت: به دنبال برگزاری نمایشگاه‌های توانمندی صادراتی به کشور‌های روسیه و عمان در سال‌های آینده هستیم.

وی ادامه داد: اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صادراتی با حضور ۳۵ مشارکت کننده از شهر صنعتی البرز، شهرک صنعتی کاسپین ۱ و ۲ و شهرک صنعتی لیا که پیشینه قوی در حوزه تولید و صادرات دارند، برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین اذعان کرد: شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین از تمامی اتاق‌های بازرگانی، تجار داخلی و بنگاه‌های اقتصادی داخلی برای حضور در این نمایشگاه تخصصی دعوت کرده است تا فضای معرفی محصولات تولیدی رونق پیدا کند.

خورگامی همچنین عنوان کرد: در این نمایشگاه تخصصی کلاس‌های آموزشی صادرات، صدور کارت بازرگانی و ... به صورت تخصصی برپا خواهد شد.

این مسوول در پایان گفت: این نمایشگاه از ۲۱ الی ۲۴ شهریور ماه دایر و بازدید برای تجار و عموم مردم آزاد است.

برچسب ها: قزوین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار