رییس اداره عمران بهسازی اداره کل راه و شهرسازی سهمیه استان قزوین از تسهیلات بهسازی و نوسازی ابلاغ شده در کشور را پنج هزار و 98 فقره اعلام کرده و گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت facility.udrc.ir نسبت به ثبت نام ملک خود اقدام کنند.
کد خبر: ۴۸۶۷۰۰
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷ 30 August 2017
رافع ناصری فر در گفتگو با تابناک قزوین با اعلام این خبر افزود: بر این اساس، 300 هزار فقره تسهیلات از سوی 25 بانک عامل به متقاضیان بهسازی و نوسازی بافت فرسوده در سراسر کشور اختصاص یافته که سهم استان قزوین از این رقم پنج هزار و 98 فقره است
وی با اشاره به اینکه از امروز این اداره کل با هماهنگی بانک های عامل استان اقدام به پذیرش متقاضیان برای دریافت تسهیلات بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده می کند،یادآور شد: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت facility.udrc.ir نسبت به ثبت نام ملک خود اقدام کنند.
به گفته وی، متقاضیان بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری همچنین می توانند برای درخواست وام و یا هرگونه اطلاعات به اداره عمران و بهسازی واقع در اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین نیز مراجعه کنند.
این مسئول ادامه داد: با توجه به احتمال هرگونه تغییر و تحول در شیوه و محاسبه این وام ها، تصمیم گرفته شده تا پرداخت وام های جدید بر مبنای سال گذشته، یعنی به ازای هر واحد 400میلیون ریال با نرخ سود 18 درصد، بدون سپرده با بازپرداخت 12 ساله باشد.
ناصری فر در پایان گفت: هرگونه تغییر در شیوه نامه اعطای تسهیلات بافت های فرسوده شهری از سوی این اداره کل اطلاع رسانی خواهد شد.
میزان بافت های فرسوده شهری استان قزوین یک هزار و 349 هکتار می باشد که از این میزان 540 هکتار بافت برای دریافت تسهیلات بهسازی تعیین شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار