بیش از هفت میلیارد و 579 میلیون تومان کمک معیشت در 6 ماهه نخست سال ۹۶ به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین پرداخت شده است.
کد خبر: ۴۹۸۹۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷ 24 September 2017
به گزارش تابناک رضا کارگر، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین با بیان اینکه پرداخت کمک معیشت به خانواده‌های تحت حمایت برای کمک به اقتصاد خانواده‌های مددجویی است، گفت: بیش از هفت میلیارد و 579 میلیون تومان کمک معیشت در پنج ماهه نخست سال ۹۶ به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین پرداخت شده است.
وی پرداخت کمک معیشت به مددجویان را از جمله فعالیت‌های اصلی این نهاد عنوان کرد و افزود: علاوه بر کمک معیشت پرداختی به خانواده های تحت حمایت، به منظور بهره‌مندی بیشتر مددجویان از امکانات رفاهی، در طول سال کمک هایی در قالب بن نقدی و کالا نیز به جامعه هدف تحت حمایت پرداخت می شود.  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین  بیان کرد: 22هزار و 100خانوار معیشت بگیر با جمعیت 36 هزار و 264 هزار نفر در 6 ماهه نخست سال جاری از خدمات این نهاد بهره مند شدند.
وی عنوان کرد: بیش از 6 درصد از خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین بوده که از این تعداد 9 هزار و 189 خانوار ساکن مناطق محروم روستایی هستند.
وی با اشاره به ارائه خدمات به خانواده های نیازمند غیر تحت حمایت نیز بیان کرد: بیش از 9 هزار خانوار نیازمند غیر مددجویی نیز در 6 ماهه ابتدای سال جاری از خدمات موردی این نهاد استفاده کردند.
وی یادآورشد: کمک‎ های موردی پرداخت شده به مددجویان و نیازمندان غیر تحت حمایت در زمینه کمک معیشت، کالاهای اساسی و درمانی بوده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار