مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی قزوین گفت: نخستین همایش جایگاه حقوق شهروندی در طرح های توسعه عمران قزوین صبح امروز چهارشنبه آغاز شد.
کد خبر: ۵۲۴۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸ 15 November 2017
به گزارش تابناک قزوین محسن اسماعیلی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این همایش به بهانه روز شهرسازی (17 آبان) و به منظور رعایت حقوق شهروندان در امور عمرانی و توسعه شهرها برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه مقوله شهرسازی با طرح های توسعه و عمران گره خورده است، اضافه کرد: برای برگزاری این همایش از زهره داودپور با 30 سال تجربه کاری در تهیه و تصویب طرح های ملی و ناصر براتی عضو هیات علمی دانشگاه با سابقه دیرین در برنامه ریزی و اجرای امور شهری دعوت به عمل آمده است.
وی ادامه داد: در این همایش از شهرداران با توجه به سابقه و تجربه کاری آنان در مسایل عمرانی شهرها، کانون وکلا در زمینه حقوق شهروندی و کارشناسان فنی اداره کل راه و شهرسازی به عنوان متولی طرح های جامع تفصیلی دعوت شده است.
به گفته وی، اعضای شورای های اسلامی شهر، سازمان نظام مهندسی ساختمان، تشکل های مرتبط و نیز مسئولان مربوط به حوزه های اجتماعی از جمله بهزیستی نیز از دیگر دعوت شدگان به همایش جایگاه حقوق شهروندی در طرح های توسعه و عمران هستند.
نخستین همایش جایگاه حقوق شهروندی در طرح های توسعه و عمران استان قزوین در حال برگزاری است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار