قصاب متخلف بوئین زهرایی به دلیل کشتار و عرضه غیر مجاز گوشت، به یک سال حبس تعزیری و دو سال محرومیت از اشتغال محکوم شد.
کد خبر: ۵۴۵۹۸۵
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸ 31 December 2017

رئیس اداره دامپزشکی بوئین زهرا در گفتگو با تابناک قزوین اظهار کرد: در بازید اکیپ بخش نظارت و بازرسی شهرستان از مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی، پس از احراز تخلف یکی از قصابان مبنی بر کشتار غیر مجاز و خارج از زنجیره کشتارگاه و عرضه گوشت آن بدون مهر و لیبل دامپزشکی، پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
دکترمهدی مهرزاده تصریح کرد: مرجع قضایی ذیربط در روند بررسی و رسیدگی به پرونده، برای قصاب متخلف یک سال حبس و دو سال محرومیت از اشتغال در شغل عرضه و فروش گوشت صادر کرد.
مهرزاده با اشاره به صدور احکام مشابه در این زمینه گفت: اکیپ‌های نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی بوئین زهرا به طور مستمر از مراکز کشتار، نگهداری، حمل و عرضه فرآورده‌های خام دامی بازدید و در صورت مشاهده هرگونه تخلف متصدی واحد متخلف را به مراجع قضایی ذیربط معرفی خواهند کرد.
وی در پایان از همه شهروندان و مصرف کنندگان فرآورده‌های خام دامی درخواست کرد گوشت و مرغ مورد نیاز را از مراکز معتبری که فرآورده‌های آنها دارای برچسب دامپزشکی و تاریخ انقضاء باشد، تهیه و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مراتب را ضمن تماس با شماره تلفن گویای 1512 و یا ارسال پیامک به سامانه پیامکی 50001512 و یا تماس مستقیم با شماره 34222490 به اداره دامپزشکی شهرستان اطلاع رسانی فرمایند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار