نماینده قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
کمیته امداد سیاست توانمندسازی مددجویان را که منجر به اشتغال زایی و کسب درآمد می شود را با قوت ادامه دهد چراکه توفیق این رویکرد در فقرزدایی بسیار برجسته و روشن است.
کد خبر: ۵۴۵۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲ 31 December 2017

به گزارش تابناک قزوین نماینده قزوین در مجلس خبرگان رهبری از بخش های مختلف کمیته امداد دیدار و در نشست مشترک با مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خواستار اجرای برنامه های حمایتی از طریق اشتغال زایی و کمک های پایدار شد.
حجت الاسلام مجید تلخابی، نماینده قزوین در مجلس خبرگان رهبری در این نشست ضمن تقدیر از خدمات کمیته امداد بیان کرد: رسیدگی به خانواده های نیازمند باید با عزتمندی باشد یعنی نوع خدماتی که به مددجویان ارائه می شود به گونه ای انجام شود که افراد در نهایت به یک زندگی مستقل بدون نیاز به کمک دیگران منجر شود.
وی ادامه داد: کسی که خود تلاش می کند و با درآمد خویش زندگی می کند؛ اگرچه ممکن است این درآمد حداقلی باشد ولی کسب درآمد با تلاش و سعی خود و بدون دریافت کمک بلاعوض از دیگران به زندگی عزتمندانه منجر می شود.
نماینده قزوین در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: گزارش کمیته امداد استان قزوین مبنی بر اجرای سیاست توانمندسازی موجب مسرت است چراکه با اجرای این برنامه جدی و پایدار دیگر مددجو نیازمند باقی نمی ماند.
وی تأکید کرد: کمیته امداد سیاست توانمندسازی مددجویان را که منجر به اشتغال زایی و کسب درآمد می شود را با قوت ادامه دهد چراکه توفیق این رویکرد در فقرزدایی بسیار برجسته و روشن است.
حجت الاسلام تلخابی اظهارکرد: باید نیازمندی که درآمدی ندارد به چرخه کار و اشتغال وارد شود و در جریان زندگی ضمن ارائه خدمت در جامعه به کسب درآمد نیز نایل شود که چنین رویکردی به استقلال در معیشت و فقرزدایی منجر خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار