از اول دی ماه سال جاری صورت گرفت
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از اول دی ماه سال جاری امکان ثبت‌نام سرمایه در گردش و ثابت در سامانه بهین‌یاب وجود ندارد و به جای آن، امکان ثبت‌نام بازسازی و نوسازی صنایع و گردشگری فراهم شده است.
کد خبر: ۵۵۱۴۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰ 13 January 2018

 به گزارش تابناک از قزوین به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، علی پرزحمت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که ظهر امروز به ریاست منوچهر حبیبی معاون امور اقتصادی استاندار و بانک‌های عامل در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با ارائه گزارشی از روند پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان اظهار داشت: 357 واحد صنعتی و کشاورزی در استان قزوین تاکنون به مبلغ 252 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده است.

وی ادامه داد: در هفته گذشته تعداد 13 فقره از متقاضیان مربوط به حوزه صنعت توسط کمیته کارشناسی بازدید شده که 10 مورد مورد موافقت کمیته بررسی قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تصریح کرد: از اول دی ماه سال جاری تعداد 170 فقره ثبت‌نام بازسازی و نوسازی در سامانه بهین‌یاب انجام شده که از این تعداد 156 فقره در بخش صنعت و 15 فقره مربوط به بخش کشاورزی است.

پرزحمت یادآور شد: همچنین از اول دی ماه سال جاری امکان ثبت‌نام سرمایه در گردش و ثابت در سامانه بهین‌یاب وجود ندارد و به جای آن، امکان ثبت‌نام بازسازی و نوسازی صنایع و گردشگری فراهم شده است.

این مسؤول اعلام کرد: استان قزوین در کشور با 357 فقره پرداخت تسهیلات مستقیم با سهم 6.52 درصد به مبلغ 252 میلیارد تومان حائز رتبه چهار در کشور شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار