مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین:
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با استفاده از ظرفیت های موجود در شهرک های صنعتی استان می توانیم ۱۰ هزار شغل جدید ایجاد کنیم.
کد خبر: ۵۶۲۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲ 05 February 2018

 به گزارش تابناک قزوین به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا خانپور روز دوشنبه در مراسم افتتاح یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین اظهارداشت: استان قزوین با توسعه صنعتی خود توانسته ظرفیت های فراوانی در اشتغال و تولید در این منطقه ایجاد کند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی در استان فعالیت می کند که این مناطق ظرفیت خوبی در جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی داردو در صورت استفاده از همه ظرفیت های موجود می توانیم برای ۱۰ هزار نفر شغل ایجاد کنیم.

خانپور تصریح کرد: در شهرک صنعتی کاسپین در حال حاضر ۳۱ متقاضی احداث واحد تولیدی زمین دریافت کرده اند و۵۴ طرح در حال نصب سوله و ۷۴ طرح نیز در حال نصب تجهیزات و ماشین آلات هستند.

علی پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین نیز در این مراسم گفت: نمایشگاه توانمندی های صنعت قزوین را به زودی برگزار خواهیم کرد تا ظرفیت های صنایع استان بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرد.

وی افزود: محصولات این واحد از برندهای مشهور در کشور است که امیدواریم با توسعه آن در استان شاهد ایجاد اشتغال بالاتر برای جوانان استان قزوین باشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار