استاندار قزوین:
مهمترین کار کمیته امداد امام خمینی (ره) خودکفایی و توانمندسازی است چراکه با این رویکرد می توانیم به مبارزه واقعی با فقر و محرومیت برویم.
کد خبر: ۵۷۳۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۳ 03 March 2018

به گزارش تابناک قزوین عبدالمحمد زاهدی، استاندار قزوین در همایش خودکفایی 1800 مددجوی کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: خوشحال هستم در جمع شما ولی نعمتان عزیز هستم و از حضور شما تشکر می کنم و از مجموعه کمیته امداد که منشا خدمات خوبی برای استان قزوین بوده است، تشکر می کنم.

وی ادامه داد: کمیته امداد فعالیت های متنوعی دارد و خدمات متنوعی را به مددجویان ارائه می کند و مهمترین کار این نهاد خودکفایی و توانمندسازی است چراکه با این رویکرد می توانیم به مبارزه واقعی با فقر و محرومیت برویم.

استاندار قزوین افزود: کمیته امداد از نهادهایی است که دوست دارد کوچک شود و هرچه مددجویان کمیته امداد خودکفا شوند، کار کمیته امداد کمتر می شود و این نهاد در این حوزه هم تلاش می کند و برنامه های خوبی دارد البته این موضوع به همت مددجویان هم بازمی گردد که کمک کنند و مساعدت خیران هم در این حوزه نقش دارد.
وی اظهار کرد: کاری که کمیته امداد انجام می دهد عنوانش توانمندسازی است و باید توجه داشت خداوند متعال به همه انسان ها توانی داده و انسانی نیست که فاقد توان باشد و کار کمیته امداد کشف این توانایی ها است و سپس توان افزایی کرده و افراد خودکفا می شوند.
زاهدی یادآورشد: من هر هفته فعالیت های کمیته امداد را رصد می کنم و قطع یقین ما از طریق تسهیلات بانکی که در اختیارمان هست تلاش می کنیم بیشتر به این مجموعه کمک کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار