رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان خبر داد:
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان گفت: با توجه به بررسی های واحد بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور دامپزشکی تاکستان یک واحد پرورش مرغ تخم گذار غیر مجاز در داخل شهر تاکستان شناسایی و پرونده تخلف صورت گرفته به مراجع قضایی ارجاع شد.
کد خبر: ۶۱۹۰۵۴
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱ 14 June 2018

5 هزار قطعه مرغ تخم گذار غیر مجاز در تاکستان به کشتارگاه اعزام شد

به گزارش تابناک قزوین،رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان گفت: با عنایت به بررسیهای واحد بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور دامپزشکی تاکستان یک واحد پرورش مرغ تخم گذار غیر مجاز در داخل شهر تاکستان شناسایی و پرونده تخلف صورت گرفته به مراجع قضایی ارجاع شد.

دکتر محمد رضا آذربایجانی تصریح کرد: با توجه به پیگیری های قضایی این اداره علیه متصدی یک واحد تخمگذار غیر مجاز 5000 قطعه ای که اقدام به پرورش مرغ تخمگذار در داخل محدوده شهری تاکستان کرده بود، نهایتاً با دستور ویژه دادستان تاکستان مبنی بر تفویض اختیار اعزام به کشتارگاه مرغهای مزبور به اداره دامپزشکی ، کلیه مرغها در راستای پیشگیری از شیوع بیماریها به کشتارگاه اعزام شد و متصدی واحد به دلیل تهدید علیه بهداشت عمومی جامعه و همچنین به مخاطره انداختن سرمایه های اقتصادی سایر پرورش دهندگان مجاز و قانونی تحت پیگیرد قضایی قرار گرفت .

این مسئول از عموم مردم  خواستار شد: در صورت مشاهده واحدهای پرورش غیر مجاز طیور موضوع را برای پیگیری قضایی از طریق سامانه پیامکی 50001512  اطلاع رسانی نمایند.

 

اخبار تهران

دانلود تقویم سال 98

دانلود نقشه متر. تهران

زیارت عاشورا همراه با صوت زیبا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار