در گفتگو با "تابناک قزوین" مطرح شد؛
️ رئیس پلیس راه استان قزوین از آمادگی این پلیس در محورهای مواصلاتی در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.
کد خبر: ۶۱۹۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵ 14 June 2018

آمادگی پلیس راه استان قزوین برای تعطیلات عید سعید فطر

سرهنگ بیگلری در گفتگو با خبرنگار تابناک قزوین اظهار کرد: پلیس راه استان قزوین با اتخاذ تدابیر لازم و استفاده از گشتهای پلیسی محسوس و نامحسوس، در ایام تعطیلات عید فطر، ایمنی سفر را در کلیه محورهای مواصلاتی استان قزوین برقرار می کند.

وی افزود: در محورهای مواصلاتی استان ۲۵ دستگاه دوربین هوشمند ثابت و ۵۵ دستگاه دوربین کنترل سرعت دستی برای کنترل تخلفات رانندگی در جاده های استان، رصد کامل نحوه رانندگی رانندگان، برخورد قاطع و پیشگیرانه با تخلفات رانندگان متخلف و جلوگیری از بروز هر گونه حوادث تلخ فعال است.

این مقام مسئول با اشاره به استقرار ۶ ایستگاه پلیس راه جاده ای تصریح کرد: افزایش گشت های محسوس و نامحسوس و نظارت کامل بر رفتار ترافیکی رانندگان با استفاده از دوربین های نظارتی و کنترل تخلفات هوشمند و برخورد قاطع و بدون اغماض با تخلفات رانندگان متخلف و توقیف خودروهای آنان در دستور کار این پلیس قرار دارد.

 بیگلری اضافه کرد : با توجه به اینکه به صورت روزانه بالغ بر ۲ هزار دستگاه اتوبوس در حال تردد در جاده های استان می باشند نظارت و کنترل مستمر بر رفتار رانندگان ناوگان مسافربری به خصوص رانندگان اتوبوس ها با سامانه هوشمند کنترل الکترونیکی با دقت انجام خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان قزوین با بیان اینکه با توجه افزایش تردد در جاده های استان، رانندگان قبل از شروع سفر از سلامت فنی وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنند خواستار شد: همراه داشتن تجهیزات لازم، در زمان رانندگی سرعت مطمئنه را رعایت و از ارتکاب هر گونه تخلفات رانندگی پرهیز کنند تا با حمایت پلیس راه استان بعنوان چتر نظارتی راههای استان سفری ایمن و خوش را تجربه کنند.

 

اخبار تهران

دانلود تقویم سال 98

دانلود نقشه متر. تهران

زیارت عاشورا همراه با صوت زیبا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار