عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین؛ با صدور پیامی هفدهم مرداد؛ روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبر تبریک گفت.
کد خبر: ۶۴۰۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶ 08 August 2018

پیام تبریک استاندار قزوین به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش تابناک قزوین،متن کامل پیام استاندار بدین شرح است:

17مرداد، روز خبرنگار ویاد آور شهید صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و سایر شهدای این عرصه ی پر مسئولیت و فرصتی برای یادآوری رسالت خطیر و قدردانی از زحمات فرهیختگانی است که مجاهدانه برای بازگویی و انعکاس حقیقت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند.


روز خبرنگار یادآورمجاهدت خبرنگارانی است که جان در کف اخلاص گذاشتند تا رسالت خود را به سرانجام رسانند، خبرنگارانی که به رسالت خطیر خود در عرصه اطلاع رسانی، ایمان دارند و دانستن را حق مردم می دانند و با رعایت اخلاق حرفه ای، با شجاعت در جهت نهادینه شدن حقوق شهروندی و تنویر افکار عمومی تلاش می‌کنند.


این روز برگ زرینی از تقویم رسانه و فرصتی برای ارج نهادن به قداست قلم و تلاش و مسئولیت خبرنگاران بعنوان پرچمداران وادی قلم و آگاهی رسانی به جامعه است.


این جانب با عرض تبریک هفدهم مرداد روز خبرنگار به تمامی صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان و فعالان عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی کهن دیار مینودری؛ از تلاش های ارزنده تلاشگران عرصه ی روشنگری و اطلاع رسانی قدردانی نموده و انتظار دارم با هدف امیدبخشی به جامعه ضمن آگاهی از نیازها و مطالبات مردم، در راستای انعکاس دستاوردها و خدمات دولت دوازدهم در هفته دولت گام بردارند.


امید است مدیران دستگاههای اجرایی استان دولتمردان بیش از پیش قدردان تلاش ها و مجاهدت های پشگامان عرصه ی اطلاع رسانی و نمایندگان افکار عمومی باشند و با پاسخگویی مستمر در راستای تقویت روشنگری اثرگذار در جامعه بکوشند.


عبدالمحمد زاهدی
استاندار قزوین

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار