هیئت دخترانه «نورا و مشکات» در ماه محرم برنامه‌های فرهنگی و مذهبی چون پرده‌خوانی ویژه ماه محرم را برگزار می‌کند.
کد خبر: ۶۵۴۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰ 12 September 2018

دختران قزوینی به هیئت دخترانه «نورا و مشکات» دعوت شدند

به گزارش تابناک قزوین،هیئت دخترانه «نورا و مشکات» وابسته به شبکه جوانان رضوی استان قزوین در ماه محرم برنامه‌های فرهنگی و مذهبی چون پرده‌خوانی حجت‌الاسلام سید‌شمس‌الدین موسی کاظم و مداحی ذاکرین اهل‌ بیت(ع) را برگزار می‌کند.

این برنامه از روز اول ماه محرم سه‌شنبه، ۲۰ شهریورماه به مدت ۸ روز در آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) ویژه دختران نوجوان ۱۲ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود.

اجرای برنامه‌هایی همچون، سخنرانی، پرده‌خوانی، مداحی، گعده‌های معرفتی، مسابقه، عهدنامه، معرفی و عرضه کتاب‌های مناسب و تأیید شده، اهداء جوایز منتخب کتاب‌خوانی و در آخر اعلام ویژه‌برنامه‌های تدارک دیده‌شده برای شش ماه دوم سال ۱۳۹۷ از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته‌شده در این ایام خواهد بود.

هیئت دخترانه «نورا و مشکات» با هدف مسئولیت دهی، هویت بخشی و حضور در دستگاه امام رضا (ع) به همت شبکه جوانان رضوی استان قزوین راه‌اندازی شده و در نظر دارد برای جذب و تأثیرگذاری حداکثری، علاوه بر بخش‌های معمول هیئت‌ها یعنی سخنرانی و مداحی برنامه‌هایی چون سرود، تئاتر، گعده‌های معرفتی، پخش کلیپ، معرفی و عرضه کتاب‎های مفید در حوزه نوجوانان را جزء برنامه‎ها و فعالیت‌های خود قرار دهد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار