برگزار می شود؛
مسابقه فرهنگی تولید محتوای دیجیتال «از توس تا نینوا» در راستای ترویج فرهنگ منور رضوی و سیره اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) به‌ویژه شور و شعور حسینی در راهپیمایی اربعین، برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۶۵۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸ 09 October 2018

«از توس تا نینوا» در راهپیمایی اربعینبه گزارش تابناک قزوین،مسابقه فرهنگی تولید محتوای دیجیتال «از توس تا نینوا» در راستای ترویج فرهنگ منور رضوی و سیره اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) به‌ویژه شور و شعور حسینی در راهپیمایی اربعین، برگزار می‌شود.


این جشنواره که توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و بنیاد بین‌المللی فرهنگی- هنری امام رضا (ع) برگزار خواهد شد پیوست جشنواره تولید محتوای رضوی در فضای دیجیتال است.


تمامی علاقه‌مندان می‌توانند در مراسم پیاده‌روی اربعین تهیه هرگونه محتوای دیجیتال مرتبط با سیره، روش و آموزه‌های اسلامی و دینی را در قالب یکی از بخش‌های مسابقه در شبکه اجتماعی اینستاگرام با هشتگ «# از_ توس_ تا_ نینوا» منتشر کرده و در این مسابقه شرکت کنند.


بنابر اعلام دبیرخانه بخش‌های این مسابقه شامل کلیپ‌های تصویری کوتاه «حداکثر ۶۰ ثانیه‌ای»، عکس نوشته و بنر دیجیتالی است.


شرکت‌کنندگان می‌توانند تا بیستم آبان ماه سال‌جاری با مراجعه سامانه الکترونیکی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به نشانی https://ghazvin.farhang.gov.ir/fa/home آثار خود را ارسال کنند.


همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر به آدرس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین- جشنواره فرهنگی و هنری تولید محتوای رضوی در فضای دیجیتال مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۰۲۸۳۳۶۹۱۴۰۴ و ۰۲۸۳۳۶۹۱۴۱۲ تماس حاصل کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار