سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: رانندگان تاکسی در قزوین برای دریافت سهمیه 2 حلقه لاستیک در نظر گرفته تا آخر هفته جاری فرصت ثبت نام دارند.
کد خبر: ۶۷۱۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳ 23 October 2018

رانندگان تاکسی قزوین برای دریافت لاستیک ثبت نام کننداسماعیل عرشیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار تابناک قزوین اظهار کرد: با توجه به مشکل تامین و توزیع قطعات خودرو، سازمان تاکسیرانی برابر مصوبه شورای شهر اقدام به ثبت نام از متقاضیان لاستیک برای رانندگان تاکسی این شهر کرده است.


وی افزود: از آنجایی که اطلاعات تمامی رانندگان خطی، گردشی و آژانس ها در سامانه این سازمان ثبت شده، از این رو در 2 مرحله و به صورت پیامک اقدام به اطلاع رسانی شد و رانندگان تاکسی تنها تا پایان وقت اداری پنجشنبه هفته جاری فرصت ثبت نام دارند.


به گفته این مسئول، برای رفاه حال رانندگان مکان ویژه ای در سازمان تعیین شده تا به محض ورود افراد، در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام شود.


عرشیان با اشاره به اینکه تاکنون 200 راننده تاکسی در قزوین برای دریافت لاستیک ثبت نام کرده اند، خاطرنشان کرد: پس از پایان ثبت نام، میزان درخواست های جمع آوری شده را به کارخانجات تولید لاستیک اعلام می کنیم تا در 2 یا سه مرحله آنها را دریافت و به متقاضیان واگذار کنیم.


سرپرست سازمان تاکسیرانی قزوین مساله تامین قطعات خودرو را از دغدغه های مهم و اساسی رانندگان تاکسی برشمرد و افزود: این سازمان در حوزه تامین سایر قطعات نیز برنامه های جامع و اساسی دارد که به مرور زمان نسبت به انجام آن اقدام خواهد کرد.


هم اکنون سه هزار و 780 دستگاه تاکسی موجود در شهر قزوین اقدام به جا به جایی مسافران می کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار