لایحه شهرداری مبنی بر مساعدت برای هزینه‌های اعلام شده عوارض کسب و پیشه، عوارض نوسازی، بهای خدمات پسماند و ... بابت اخذ سند مالکیت تعاونی، به تصویب پارلمان محلی رسید.
کد خبر: ۷۱۲۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸ 06 February 2019

جلسه علنی پارلمان محلی با بررسی لوایح شهرداری برگزار شد

به گزارش تابناک قزوین، در ابتدای جلسه علنی پارلمان محلی لایحه شهرداری در خصوص تعاملات سرمایه‌گذاری و مشارکت فی‌مابین شهرداری و شرکت ارزش آفرینان کوثر کیش به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شد تا پس از جمع‌بندی نهائی پیگیری‌های حقوقی در خصوص آن صورت گیرد.

در ادامه پس از بحث و بررسی؛ لایحه شهرداری مبنی بر مساعدت برای هزینه‌های اعلام شده عوارض کسب و پیشه، عوارض نوسازی، بهای خدمات پسماند و ... بابت اخذ سند مالکیت تعاونی، به تصویب پارلمان محلی رسید.

همچنین جلسه علنی پارلمان محلی شهر قزوین با بررسی لایحه شهرداری در رابطه با درآمد حاصل از جرائم تخلفات رانندگی، همراه بود که مقرر شد پس از اصلاح موارد مدنظر اعضاء شورا؛ مجددا به صحن پارلمان بازگردد.

لایحه شهرداری برای افزایش ورودی دهکده طبیعت نیز در صحن شورای اسلامی شهر قزوین مطرح و مصوب شد.

در پایان لایحه شهرداری در خصوص هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی احداث دارالقرآن، کتابخانه و فضای فرهنگی و اجتماعی برای مسجد امام زمان(عج) در ناحیه منفصل شهری چوبیندر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصویب شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار