در پایان مرحله سوم رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان در مراکش، علی اصغر آسیابری در فینال وزن منهای ۷۵ کیلوگرم به عنوان نایب قهرمان دست یافت.
کد خبر: ۷۳۷۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰ 23 April 2019

به گزارش تابناک قزوین؛ در پایان مرحله سوم رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان در مراکش، علی اصغر آسیابری نماینده ارزنده کاراته استان قزوین و تیم ملی کشورمان در فینال وزن منهای ۷۵ کیلوگرم به عنوان نایب قهرمان دست یافت.

آسیابری در این رقابت‌ها تنها در فینال با شکست نزدیک ۹-۸ برابر استانیسلاو هورنا از اوکراین به نشان نقره رسید.بهمن عسگری، مجید حسن نیا و امیررضا میرزایی دیگر ملی پوشان استان با شکست در مراحل مقدماتی از این رقابت‌ها کنار رفتند.

زاهدی، استاندار قزوین در پی کسب مدال ارزشمند نقره توسط علی اصغر آسیابری ملی پوش ارزنده و شایسته استان و کشورمان در رقابت های لیگ جهانی کاراته در کشور مراکش پیام تبریکی را صادر کرد.

بخشی از متن پیام بدین شرح است:

علی اصغر آسیابری ملی پوش ارزنده و اخلاق مدار استان و تیم ملی کاراته کشورمان در وزن 75- کیلوگرم، با توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (س) موفق شد با اقتدار و شایستگی با کسب مدال ارزشمند نقره در رقابت های لیگ جهانی کاراته در کشور مراکش؛ پرچم مقدس و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در یکی از مهمترین رقابت‌های های کاراته در سطح جهان؛به اهتزاز دربیاورد و افتخاری بر افتخارات ورزش استان قزوین بیفزاید.
بنده این موفقیت بسیار ارزشمند را به مردم همیشه قهرمان ایران اسلامی بویژه استان سرافراز قزوین، تبریک عرض نموده، ضمن آرزوی موفقیت برای دیگر ملی پوشان قزوینی حاضر در این رقابت ها(بهمن عسگری؛مجید حسن نیای و امیررضا میرزایی)توفیق همگان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار