نماينده مردم اردبيل در مجلس گفت: در جلسه غيرعلني امروز مجلس اعلام شد كه رئيس جمهور احتمالا فردا يا پس فردا به صورت رسمي درباره برجام اعلام نظر مي‌كند.
کد خبر: ۷۴۲۲۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷ 07 May 2019

روحانی در روزهای آتی رسما «اقدام متقابل برجامی» ایران را اعلام می‌کندصدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز پارلمان،‌ اظهار داشت: در جلسه امروز رئیس مجلس یک سری اطلاع‌رسانی درباره مسائلی که درباره برجام پیش آمده است مطرح کرد.

وی افزود: در این جلسه اعلام شد که رئیس جمهور احتمالا فردا یا پسفردا به صورت رسمی درباره برجام اعلام نظر می‌کند.

بدری بر همین اساس اضافه کرد: در این جلسه بحث شد که طبیعا در خروج از برجام بحثی مطرح نیست و در خصوص اقدام متقابل بیشتر مواردی مطرح شد؛ با توجه به عملکرد آمریکا که خرید آب سنگین و نقل و انتقال اورانیوم غنی شده توسط کشورهای متعهد را ممنوع کرده قرار است تصمیمات و اقدامات متقابل صورت گیرد.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد:طبیعتا بر اساس تفاهم نامه دو جانیه ما هم دارای اختیاراتی هستیم و حتما باید اقدام متقابلی داشته باشیم ولی این به معنای خروج از برجام نیست.

وی خاطرنشان کرد: در جلسه امروز یک نوع اطلاع رسانی برای نمایندگان صورت گرفت و در خصوص تصمیم‌گیری درباره برجام بحثی مطرح نشد و صرفا جنبه اطلاع رسانی برای نمایندگان داشت.

منبع:فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار