فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا از کشف 11 راس گوساله و 45 راس گوسفند فاقد مجوز حمل در طی اجرای طرح مبارزه با قاچاق در شهرستان بوئین زهرا خبر داد.
کد خبر: ۷۵۲۹۰۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱ 11 June 2019

کشف 56 راس دام قاچاق در بوئین زهرا

به گزارش تابناک قزوین، سرهنگ حسین علیان نژادی، فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا گفت: پیرو اجرای طرح مبارزه با قاچاق ماموران انتظامی بخش محمد آباد حین گشت زنی در محور های مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را برای بررسی متوقف کردند.

وی در ادامه گفت: طی بررسی مدارک مشخص شد راننده فاقد مجوز حمل دام بوده و در بازرسی از خودروی مورد نظر 11 راس دام (گوساله) قاچاق کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

سرهنگ علیان نژادی با اشاره به این که متهم برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شد گفت: کارشناسان ارزش تقریبی دام های کشف شده را یک میلیارد و 650 میلیون ریال عنوان کرد.

وی همچنین اظهار داشت: در عملیاتی دیگر، ماموران انتظامی یگان امداد حین گشت زنی در محور های مواصلاتی به یک دستگاه خودروی نیسان وانت مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی در ادامه افزود: در بررسی مدارک مشخص شد راننده فاقد مجوز حمل دام بوده و در بازرسی از خودروی مورد نظر 45 راس دام (گوسفند) قاچاق کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

سرهنگ علیان نژادی در پایان با اشاره به این که متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد ارزش تقریبی دام های کشف شده را بالغ بر 900 میلیون ریال عنوان کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار