در مراسمی با حضور استاندار ستاد انتخابات حوزه مرکزی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان قزوین، البرز و آبیک فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
کد خبر: ۸۰۱۴۷۹
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳ 30 November 2019
ستاد انتخابات قزوین فعالیت رسمی خود را آغاز کرد
 
به گزارش تابناک قزوین،در مراسمی با حضور استاندار ستاد انتخابات حوزه مرکزی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان قزوین، البرز و آبیک فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

در مراسمی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، علی فرخ زاد رییس هیات نظارت ستاد انتخابات استان، معصومه مرادیان رییس کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان و محمد شفیعی فرماندار شهر قزوین  و جمعی از دست اندرکاران ستاد انتخابات  در فرمانداری قزوین برگزار شد. فعالیت قانونی ستاد انتخابات شهرستان قزوین. البرز و آبیک  کلید خورد.

محمد شفیعی فرماندار قزوین در این مراسم گفت: در این شهرستان ۴۶۴ شعبه اخذ رای داریم و هفت هزار نفر دست اندرکار برگزاری  هستند.

وی افزود: ۱۶ کمیته فعال،  پویا شامل نیروهای انتطامی قضایی و هیئت نظارت داریم، ستادی که فعال می شود به خاطر تکریم داوطلبان است تا شور انتخاباتی در استان افزایش یابد.

فرماندار قزوین با بیان اینکه از امروز  انتخابات رسمیت می یابد تصریح کرد:  به منظور یادآوری برای قانون مداری و اخلاق گرایی در انتخابات، برای داوطلبان مجلس شورای یک منشور اخلاقی تعیین شده هر داوطلب منشور اخلاقی را دریافت و اختیاری امضا می کند. ‌

شفیعی ادامه داد: ستاد انتخابات هیئت اجرایی و نظارت هیچ تعارفی با تخلفات ندارد و در چارچوب قانون عمل می کند.

فرماندار قزوین اظهار کرد: تاکید ریاست جمهور حفظ حق الناس و رعایت قانون است  و فرمانداران مرعوب هیچ جریانی نخواهند بود.

وی یادآور شد: برای اصحاب رسانه فضای خوبی تعیین شده و در حوزه هیئت های اجرایی در انتخابات مشکلی نداریم قانون را مو به مو اجرا خواهیم کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار