امیر قرایی:
جانشین ریاست ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز قدرت جمهوری اسلامی همراه با اقتدار است گفت: قدرت فعلی نظام اسلامی امروز از هر زمان دیگری بیشتر است و ما از نظر امکانات در بهترین شرایط قرار داریم.
کد خبر: ۸۱۹۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷ 03 February 2020

امروز قدرت جمهوری اسلامی همراه با اقتدار است

امیر محمدرضا قرایی‌آشتیانی جانشین ریاست ستادکل نیروهای مسلح صبح امروز(دوشنبه، 14 بهمن) در جریان بازدید از پادگان 01 نزاجا در جمع سربازان این پادگان طی سخنانی اظهار داشت: همه انبیا و اولیای الهای برای این آمده‌اند تا معنای بندگی خدا را به ما بیاموزند.

وی افزود: در طرف مقابل همه توان شیطان در محبت دنیا خلاصه می‌شود، همه تلاش شیطان برای این است که انسان را از مسیر تکامل باز بدارند، اگر ما تمام عمر تلاش کنیم و لی این تلاش با حب دنیا آمیخته باشد چیزی جز کوری دل نصیب‌مان نمی‌شود.

جانشین ریاست ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به زندگی سردار سلیمانی گفت: اولین تأثیر سردار سلیمانی بر امنیت ملی، منطقه‌ای و تحولات بین‌المللی بود. هر کشوری که نتواند به عنوان بازیگر قدرتمند در منطقه خود ظاهر بشود، مرعوب خواهد بود و دیگران اراده خود را به او تحمیل می‌کنند، قدرت فعلی نظام اسلامی امروز از هر زمان دیگری بیشتر است و امروز قدرت جمهوری اسلامی همراه با اقتدار است، ما از نظر امکانات در بهترین شرایط قرار داریم، سردار سلیمانی تا در همه صحنه‌ها حاضر شد، آن را هدایت و رهبری کرد.

امیر قرایی با بیان اینکه زمانی داعش بزرگ‌ترین خطر جهان بود، گفت: این که کسی محکم بگوید داعش تا چند ماه دیگر از صحنه جهان محو خواهد شد، دارای عزمت روحی بزرگی است، سردار سلیمانی فردی مردمدار بود، ایشان تمام عمر خود را در جهاد گذراند و شهادت ایشان انقلاب دیگری ایجاد کرد و استحکام نظام اسلامی را قوت بخشید.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی عاشق شهادت بود، این سردار بزرگ تمام هستی خود را در میدان جهاد گذاشته بود و حب ریاست هم در دل او نبود.

امیر آشتیانی اظهار داشت: اگر امروز شما نخبگان درست حرکت کنید، هر یک از شما می‌توانید یک سردار سلیمانی باشید، شما باید بر مملکت وجود خودتان حاکم شوید، ما باید در راهی که قدم برمی‌داریم یقین داشته باشیم و این یقین با تبعیت از ولایت حاصل می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر امید به آینده نباشد، حرکتی هم در کار نیست، تأکید کرد: ما باید با اطمینان به نصرت اللهی به آینده امید داشته باشیم، تلاش بی‌وقفه در حوزه تخصصی هم برای پیمودن این مسیر کمک شایانی به ما می‌کند.

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: بزرگ‌ترین دشمن ما شیطان بزرگ است و هرکاری که او می‌کند، اغواگرانه است، کار شیطان همیشه ابتر است و این توطئه معامله قرن هم قطعا به نتیجه نمی‌رسد، تا امروز هرکاری آمریکاییها در منطقه کردند به نفع جمهوری اسلامی تمام شد. 

همچنین امیر آشتیانی در این بازدید در نشست صمیمی و چهره به چهره با سربازان این مرکز آموزشی شرکت کرد و از نزدیک در جریان دیدگاه هر و نقطه نظرات آنها قرار گرفت. 

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار