یک کارخانه تولید بیسکوییت در قزوین تا پایان ماه مبارک رمضان هفت زن سرپرست خانوار را از زندان آزاد می‌کند.
کد خبر: ۸۵۲۱۰۰
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸ 19 May 2020

 یک واحد تولیدی در قزوین هفت زندانی زن را آزاد کرد

 

 
 

به گزارش خبرگزاری تابناک قزوین ، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین  تصریح کرد: این واحد تولیدی تصمیم دارد تا در یک عمل خیرخواهانه و تا پایان ماه مبارک رمضان با آزادی این زنان، شرایط بازگشت آنها را در بین خانواده‌هایشان فراهم کند.

صدیقه ربیعی افزود: با هماهنگی و همکاری دفتر امور بانوان استانداری قزوین، این واحد تولیدی ۵۰۰ میلیون ریال را برای آزادی این زنان اهداء کرده و شرایط و مقدمات لازم نیز با اداره کل زندان مرکزی در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه زنان زندانی مورد نظر همگی دارای جرائم مالی هستند، اظهار داشت: حضور یک مادر در خانه نه تنها کانون خانواده را گرم می‌کند، بلکه با ایجاد پیوندهای عاطفی بین اعضا می‌تواند از آسیب‌های اجتماعی فرزندان جلوگیری کند که این مهم باعث شد تا به دنبال آزادی آنها از زندان باشیم.

به گفته ربیعی، حمایت از زنان سرپرست خانوار موضوع بسیار مهمی است که همواره در سیاست‌های کلان، به خصوص کاهش جمعیت کیفری همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز قرار داشته و باید همچنان مورد توجه مسؤولان حوزه اجتماعی و قضایی قرار گیرد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین خاطرنشان کرد: امیدواریم با این اقدام نیکوکارانه سایر بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی فعال در سطح استان برای مشارکت و سهیم شدن در چنین کاری پیشقدم شوند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار