متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان قزوین براساس برنامه زمانبندی با مراجعه به سایت tem.mrud.ir نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.
کد خبر: ۸۵۶۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹ 30 May 2020
 

 آغاز فرآیند تکمیل اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

 
به گزارش خبرگزاری تابناک قزوین ، ابراهیم مبارک قدم، مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: متقاضیان تایید شده مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن که به هر دلیل مدارک مورد نیاز را به اداره کل راه و شهرسازی تحویل نداده اند و یا در سامانه طرح اقدام ملی مسکن بارگذاری ننموده اند بعد از دریافت پیامک از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند با مراجعه به بخش «پیگیری درخواست» در سایت tem.mrud.ir نسبت به این امر اقدام نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی تصریح کرد: زمان مراجعه هر متقاضی جهت بارگذاری مدارک از طریق پیامک به آن‌ها اعلام می‌شود و لازم است متقاضیان صرفاً مطابق با زمان اعلام شده به سامانه مراجعه نموده و اقدام به بارگذاری مدارک خود نمایند.

مبارک قدم افزود: همچنین کلیه متقاضیان ثبت نام شده در مرحله دوم ثبت نام و نیز افرادی که به دلیل شرایط فاصله گذاری اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در فاز دوم صرفا کد ملی خود را به سامانه پیامکی طرح اقدام ملی مسکن ارسال نموده اند برای ثبت نام و بارگذاری مدارک از روز سه شنبه ۱۳ خردادماه تا اطلاع ثانوی می‌توانند با مراجعه به بخش پیگیری درخواست در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir نسبت به تکمیل اطلاعات ثبت نام اقدام نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی قزوین ادامه داد: زمانبندی ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان مرحله اول و دوم و همچنین زمانبندی ثبت اعتراض به نتایج پالایش متقاضیان مرحله اول و نیز زمانبندی بارگذاری مدارک توسط متقاضیان تایید شده در مرحله دوم نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.
منبع : مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار