طی مراسمی "میثم مرادی" به عنوان سرپرست معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران معارفه شد و از زحمات "ابراهیم گله دارزاده" معاون سابق تقدیر شد.
کد خبر: ۹۰۹۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲ 14 October 2020

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این مراسم با حضور جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع، باقری مدیر حراست، محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای، معظمی مسئول مدیریت عملکرد و جمعی از همکاران حوزه معاونت هنری و سینمایی در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

احد جاودانی در این مراسم ضمن خیرمقدم به همکاران حاضر، از معیارها و ملاک های مدنظر انتخاب معاون هنری سیمایی سخن گفت و افزود: هدف مان انتخاب مدیر از بدنه اداره‌کل بود؛ فردی کارآمد و توانمند با سابقه مثبت، همسو با اهداف سازمانی، فارغ التحصیل یا دارای تجربه در حوزه  هنر، که برای این منظور گزینه های مختلفی را مورد ارزیابی قرار دادیم و در نهایت به آقای مرادی " رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر" رسیدیم.

جاودانی در ادامه از "ابراهیم گله دارزاده" به عنوان همکاری هنرمند، پرتلاش، فعال و دغدغه مند در حوزه فرهنگ و هنر نام برد و در ادامه به عملکرد مثبت وی در حوزه معاونت هنری سینمایی که منجر به اتفاقات خوب و مؤثر در این حوزه گردید؛ اشاره کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از ارتقاء گله دارزاده به عنوان رئیس مجموعه تأتر شهر خبر داد و ضمن تبریک به ایشان از خدمات و تلاش های وی تقدیر کرد و افزود: اگر همکاری در موقعیتی بهتر پیشنهاد فعالیت داشته باشد؛ من نیز برای  رسیدن وی به آن موقعیت تلاش می‌کنم؛ چنانچه در خصوص آقایان اسماعیلی مدیر کل قزوین و شریفی مدیر کل چهارمحال بختیاری نیز چنین بود.

جاودانی در پایان با اهداء لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای ارزنده ابراهیم گله دارزاده در طول مدت فعالیت ایشان تقدیر و تشکر کرده و برای وی آرزوی موفقیت نمود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین