-رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین از حرکت دوباره ۸۰۰ گروه جهادی برای مقابله با کرونا در استان قزوین خبر داد.
کد خبر: ۹۱۲۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵ 27 October 2020

مهدی صادقپور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اعلام آمادگی ۸۰۰ گروه جهادی استان قزوین برای حضور پرشور تر در میدان نبرد و مقابله با کرونا اظهار کرد: تمامی گروه‌های جهادی بسیج استان، ازجمله پایگاه‌های مقاومت بسیج استان، اقشار، دانشجویی، دانش آموزی و… به فرمان رهبری لبیک گفتند.

وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تمامی گروه‌های جهادی در میدان مقابله با کرونا در حوزه‌های مختلف درمانی، آموزش بهداشت، ضدعفونی کردن معابر و سطوح شهری، برپایی ایستگاه‌های سلامت، راه اندازی کارگاه‌های تولید ماسک، تهیه و توزیع بسته‌های غذایی در قالب حرکت‌های جهادی و رزمایش‌های نهضت کمک مومنانه حضور پررنگی داشته‌اند.

صادق پور ضمن تاکید بر تجربیات خوب به‌دست آمده توسط جهادگران در موج اول شیوع کرونا عنوان کرد: در حال حاضر با توجه به فرمان جدید رهبری مبنی بر حضور دوباره و جدی جوانان و جهادگران مخلص، مؤمن و صالح به میدان نبرد با ویروس کرونا، با تشکیل قرارگاه جهادی مبارزه با کرونای بسیج استان قزوین، بستری را برای فعالیت هرچه مؤثر تر جهادگران خواهیم ساخت.

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین افزود: در تلاشیم در ارائه خدمات به مردم خصوصاً آسیب دیدگان ویروس کرونا، رویکردی جدید و نگاهی مسئله محور در حوزه‌های کسب و کار و مشکلات اقتصادی افراد، کمک به بیماران کرونایی، آموزش بهداشت، کمک و تسهیلگری به مدافعان سلامت در بیمارستان‌ها و کمک به زوج‌های جوان برای تشکیل زندگی مشترک داشته باشیم.

وی در پایان یادآور شد: سازمان بسیج سازندگی با تمام قدرت، برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت و امنیت اقتصادی مردم، تااز بین رفتن سایه شوم این ویروس از سر امنیت مردم در میدان نبرد در کنار مردم خواهد جنگید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار