معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری بیست و دومین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین به صورت مجازی، همزمان با میلاد مبارک نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام صادق(ع) و آغاز هفته وحدت خبر داد.
کد خبر: ۹۱۲۵۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷ 28 October 2020

محمد درافشانی روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: بیست و دومین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در بحث تربیت ۱۰ میلیون نفر حافظ قرآن کریم، توسعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی، ترویج و تبلیغ فرهنگ قرآنی و نهادینه کردن آموزه‌های قرآنی و ایجاد انگیزه در بین کودکان و نوجوانان جهت حفظ کلام الله مجید برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: بیست و دومین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم همزمان با آغاز هفته وحدت از هشت آبان سال جاری آغاز می‌شود و به مدت ۱۵ روز ادامه خواهد داشت.

درافشانی اضافه کرد:در این دوره از طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم تعداد ۷۱۵ نفر حافظ در قالب هزار و ۴۳۰ جزء داوری خواهند شد.

وی تصریح کرد:با توجه به همه گیری بیماری کرونا و به منظور فاصله گذاری اجتماعی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای اولین بار این آزمون به صورت مجازی و تماس تصویری همزمان با حضور حافظان قرآن و سه نفر داور در رشته‌های حفظ، تجوید و صوت و لحن برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار