استاندار قزوین:
استاندار قزوین گفت: با توجه به بحران شیوع ویروس کرونا در اماکن عمومی همه افراد باید هنگام ورود به ادارات استان تب‌سنجی شوند و هیچ کسی بدون تب‌سنجی حق ورود به اداره یا سازمانی را ندارد.
کد خبر: ۹۱۴۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱ 03 November 2020

هدایت‌الله جمالی‌پور در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین با تاکید بر جلوگیری از ورود افراد مشکوک به ابتلا به کرونا به سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان اظهار داشت:‌ همه ادارات موظفند مردم و کارکنان خود را هنگام ورود به اداره و جلوی در تب‌سنجی کنند و اگر کسی تب نداشته باشد، در صورت داشتن ماسک به او اجازه ورود بدهند؛ در غیر این صورت فرد نباید وارد اداره شود.

وی با تاکید بر لزوم انتقال میزهای خدمت به جلوی در ادارات اضافه کرد: در ضمن مدیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوین باید میزهای خدمت را در جلوی در فعال کنند و با گمارندن نیروی انسانی در این میزهای خدمت، تلاش کنند تا حد ممکن کار مردم را جلوی در انجام دهند تا افراد داخل سازمان یا اداره نیایند.

رئیس ستاد مقابله با کرونای استان قزوین با اشاره به ضرورت اندیشیدن راهکارهای تازه برای مقابله با بحران شیوع کرونا در استان گفت: در این راستا قصد داریم یک اتاق فکر ذیل ستاد مقابله با کرونای استان ایجاد کنیم که کار آن اندیشیدن و پیدا کردن راهکارهای اثرگذار برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس چموش باشد.

جمالی‌پور با بیان اینکه بحران کرونا با شعار دادن جمع نمی‌شود، ادامه داد: برای مقابله با بحران همه‌گیری کرونا تصمیم گرفتیم همه فعالیت‌های جمعی تا پایان آبان‌ماه تعطیل شوند؛ در غیر این صورت نمی‌توانیم بحران کرونا را مدیریت کنیم و شاهد کاهش جمعیت مبتلایان به کرونا در استان باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین