نماینده ولی فقیه در قزوین:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: محبوبیت نیروی انتظامی بین مردم با خدمات بی وقفه این نهاد به جامعه در زمینه برقراری امنیت و آرامش افزایش یافته است.
کد خبر: ۹۲۰۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹ 01 December 2020

 آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز سه شنبه در دیدار با فرمانده جدید انتظامی استان قزوین اظهار داشت: امیدواریم همه کسانی که با شما باید مرتبط و هماهنگ باشند، هم‌افزایانه این هماهنگی ها را انجام دهند و توفیقات روزافزونی را برای نیروی انتظامی استان قزوین شاهد باشیم.
 
وی افزود: نیروی انتظامی با فعالیت ها و خدمات شبانه روزی خود موجب احساس آرامش و خشنودی مردم می شود که این تلاش ها جای قدردانی دارد.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه خداوند پیشتیبان حافظان امنیت جامعه اسلامی است، گفت: خدای متعال از شما می‌خواهد امنیت و رفاه مردم را تأمین کنید و اگر این مهم تحقق یابد و مردم در آسایش و رفاه قرار گیرند، خداوند نیز دست شما را می‌گیرد و همه کاستی‌ها را تأمین می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: فردی که ایمان دارد و عمل صالح انجام می‌دهد، خداوند کاری می‌کند که محبت او در دل مردم قرار گیرد بنابراین عزیران شاغل در نیروی انتظامی اگر کاری کنند که هر روز علاقه مردم به این عزیزان ارتقا یابد، پایگاه مستحکمی برای نظام و انقلاب ایجاد خواهد شد.
 
وی عنوان کرد: وقتی خداوند می‌فرماید حضرت ابراهیم(ع) پیش از آنکه مکه شهر شود، دغدغه امنیت آن را دارد بنابراین امنیت امروز کشور سرمایه‌ای برای نیروی انتظامی است و نشان می‌دهد هیچ چیزی از امنیت مهمتر نیست و اگر شهرهای سوریه را پیش از آزادسازی ببینیم به خوبی به این مهم پی خواهیم برد.
 
آیت‌الله عابدینی با بیان اینکه قزوین از شهرهای کهن است و پیشینه غنی فرهنگی آن در حفظ امنیت و ثبات این شهر نقش دارد، افزود: به عنوان نمونه، مسجد جامع قزوین پیش از اسلام نیز محل عبادت بوده و این پیشینه نشان دهنده سرمایه‌های معنوی و فرهنگی غنی قزوین است که به خوبی به کار شما عزیزان که تامین کننده امنیت مردم هستید، می‌آید.

امام جمعه قزوین اظهار کرد: علامه حسن‌زاده آملی و حضرت آیت‌الله جوادی آملی در سفری که به قزوین داشتند، تأکید داشتند که این شهر در زمان صفویه و دورانی که پایتخت کشور بود، مرکز حوزهای علمیه محسوب می‌شده که پیشینه‌های بسیار ارزشمندی محسوب می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار