رئیس‌کل دادگستری استان قزوین:
رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: اگر قطعی برق یک واحد تولیدی بر‌خلاف مصوبه هیئت دولت باشد، شرکت توزیع نیروی برق باید خسارت این واحد را جبران کند.
کد خبر: ۹۷۸۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱ 14 July 2021

به گزارش تابناک قزوین، حجت‌الاسلام قدرتی ظهر امروز در جلسه وبیناری با اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان تاکستان درباره مشکل قطعی برق در واحدهای صنعتی این شهرستان اظهار داشت: اگر قطعی برق یک واحد تولیدی بر خلاف مصوبه هیئت دولت اتفاق بیفتد و این واحد متضرر شود، شرکت توزیع نیروی برق استان باید خسارت این شرکت را بپردازد.

وی اضافه کرد: بنابراین صنایع و کارخانجاتی که مشمول مصوبه‌ هیأت دولت نمی‌شوند، باید توسط شرکت توزیع برق از فهرست شرکت‌های مشمول قطعی برق خارج شوند تا بیش از این خاموشی برق زیان نبینند.

رئیس ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی استان با تأکید بر اهمیت عنصر زمان در رفع موانع پیش روی واحدهای تولیدی ادامه داد: برای مانع زدایی از واحدهای صنعتی باید بازه زمانی مشخص شود؛ چرا که اگر به زمان توجه نکنیم، موانع تولید باقی مانده و مطالبات تولیدکنندگان بی‌نتیجه رها می‌شوند.

قدرتی به اشاره به نامگذاری سال 1400 از سوی مقام معظم رهبری به نام "تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها" تصریح کرد: اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان قزوین موظف هیتند که با جدیت تمام پیگیر تحقق مطالبات شرکت‌های تولیدی باشند.

رئیس‌کل دادگستری قزوین در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری در حوزه تولید تاکید کرد و گفت: اصل بر این است که سرمایه‌گذاران به دنبال انجام تولید و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در استان قزوین هستند و به همین جهت باید مورد پشتیبانی و حمایت مسئولان ستاد اقتصاد مقاومتی قرار بگبرند.

قدرتی با تأکید بر لزوم نظارت دقیق بر روند اعطای تسهیلات به سرمایه‌گذاران ادامه داد: باید پرداخت وام و اعطای زمین به سرمایه‌گذاران با حساسیت صورت گیرد؛ چرا که در موارد زیادی دیدیم که سرمایه‌گذاران از بودجه و امکانات استان استفاده کرده و در نهایت واحد تولیدی خود را تکمیل نکرده، رها کردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین