کارگروه شرکت های خودرویی استان قزوین در اطلاعیه شماره ۱۲ خود از آغاز به کار کمیته صحت سنجی اسناد و مدارک طلبکاران و تشخیص میزان مطالبات آنان از شرکت های پیش فروش خودرو خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۸۰۹۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۸ 25 September 2023

به گزارش تابناک قزوین، کارگروه شرکت‌های خودرویی استان قزوین در اطلاعیه شماره ۱۲ خود از آغاز به کار کمیته صحت سنجی اسناد و مدارک طلبکاران و تشخیص میزان مطالبات آنان از شرکت‌های پیش فروش خودرو خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

«در جلسه شب گذشته کارگروه پیشنهاد بعضی از طلبکاران پرونده محمد غفاری و شرکت رضایت خودروی طراوت نوین مبنی بر آغاز به کار کمیته صحت سنجی اسناد و مدارک طلبکاران و تشخیص میزان مطالبات آنان به اجماع مورد تایید اعضای کارگروه قرار گرفت که از امروز فعالیت خود را شروع خواهد کرد.

در مورد آغاز به کار کمیته واگذاری یا فروش اموال نیز پیگیری‌ها جهت هماهنگی با مرکز همچنان ادامه دارد که به محض وصول نتیجه مراتب به اطلاع خواهد رسید.

مجدداً تاکید می‌گردد مسوولان استانی علاوه بر اینکه مستمراً پیگیر حل مشکل و پرداخت مطالبات هستند به هیچ وجه من الوجوه تابع تهدیدات عده‌ای قانون گریز نخواهد بود.

ضمناً دستور قضایی جهت شناسایی و تعقیب کیفری افرادی که دیگران را به تجمعات غیرقانونی (که غالباً منجر به اخلال نظم عمومی و تضییع حقوق دیگران میگردد) فراخوان می‌دهند و یا اینکه به هر نحوی این تجمعات را راهبری یا کمک می‌کنند صادر شده است.

سامانه‌های اطلاع رسانی کارگروه و نیز دریافت اطلاعات، ایجاد و مشخصات آن‌ها اعلام گردیده و این ارتباط دو طرفه مردم و مسئولان برقرار شده است. علاوه بر آن نمایندگان نیز هفته‌ای یک نوبت می‌توانند با هماهنگی قبلی با مسوولان قضایی دیدار و حضوراً نیز مطالب خود را بیان کنند از این پس هیچ مسوولی از مسوولان استانی برای بیان مطالب در جمع چنین اجتماعاتی که موجب نقض حقوق دیگران می‌شود حاضر نخواهند شد.

تجمع جمعه گذشته نیز از این جهت که مخل حقوق نمازگزاران و همچنین مسدود شدن خیابان گردید مورد اعتراض افراد واقع شده است.»

برچسب ها: قزوین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار