مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز گفت: تمام واحدهای تولیدی که از ابتدای سال ۱۳۹۵ به بعد پروانه بهره‌برداری گرفته اند و یا کالای جدید در طرح توسعه ثبت و تولید می‌کنند، می توانند به مدت ۵ تا ۷ سال از معافیت مالیاتی بهره مند شوند.
کد خبر: ۱۱۲۸۸۸۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳ 29 September 2023

به گزارش تابناک قزوین، کریم کریمی اظهار کرد: مقام معظم رهبری طی سال‌های گذشته همواره بر مقوله تولید به عنوان یکی از کلید‌های نجات کشور از مشکلات اقتصادی تاکید داشته اند و بر این اساس نیز شعار سال ۱۴۰۲ «مهار تورم و رشد تولید» انتخاب شد.

وی افزود: شرکت شهر صنعتی البرز بر حسب وظیفه ذاتی خود جهت رفع موانع و هموارسازی مسیر تولید و اشتغال، جلسات مستمر و متعددی را با مسوولان استان قزوین برگزار کرد که نتایج خوبی نیز حاصل شد.

این مسوول اضافه کرد: در این راستا مقرر شد تمام واحد‌های تولیدی که از ابتدای سال ۱۳۹۵ به بعد پروانه بهره‌برداری گرفته اند و یا کالای جدید در طرح توسعه ثبت و تولید می‌کنند، می‌توانند به مدت ۵ تا ۷ سال از معافیت مالیاتی بهره‌مند شوند. همچنین شرکت‌هایی که از ابتدای سال ۱۴٠۲ در شهر صنعتی البرز راه اندازی شده اند نیز شامل این مصوبه هستند.

مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز خاطرنشان کرد: مدیران صنایع مستقر می‌توانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه، به روابط عمومی شرکت شهر صنعتی البرز مراجعه کنند.
منبع/فارس

برچسب ها: قزوین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار