رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: استان قزوین با همدلی مجموعه ها در حوزه رضایت مندی مردم و کیفیت میوه شب عید پیشرو بوده است، مسوولیت پذیری امری ضروری است و همراهی مستمر خروجی مناسبی خواهد داشت.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: نظارت بر شست و شوی دقیق سالن های مختلف ، چک کردن دمای سرد خانه ها از دیگر موارد بازدید کشتارگاه طیور است.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور مطرح کرد
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: در حال حاضر برای هر 12 هزار هکتار یک محیط بان در کشور مشغول به فعالیت است در حالی که بر اساس استاندارد و «نُرم جهانی» به ازای هر یک هزار هکتار یک نفر محیط‌بان لازم است.
به دلايل نامشخصی
فرمانده شيفت ايستگاه شماره 3 سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی شهرداری قزوين گفت: واژگونی خودروی سواری پراید در جاده اقبالیه قزوین، مصدوميت تنها سرنشين این خودرو را در پی داشت.
شهردار قزوین:
شهردار قزوین گفت: بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین در سال آینده دو برابر شده تا گام‌های خوبی در حوزه هنری، ورزشی و فرهنگی برداشته شود.
رئیس کمیسیون مالی شورای شهر قزوین:
رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: تسویه بدهی 254 میلیارد تومانی شهرداری به بانک شهر در اولویت کاری شهرداری قزوین باشد.
شهردار آبیک:
شهردار آبیک با بیان اینکه مسؤولان صدای مردم آبیک در خصوص مشکلات آب و هوا را بشنوند، گفت: مدیریت شهری درخواست دارد با استفاده از دستگاه‌های متحرک دقیق در بازده زمانی وضعیت هوای شهر آبیک رصد شود.
مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداری قزوين:
مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداری قزوين گفت: محدوده بلوار نخبگان تا بوستان باراجين با استفاده از علائم گذاری و ساير تجهيزات ترافيکی ايمن‌سازی می‌شود.
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: مأموران پلیس راه استان قزوین 127 رأس احشام فاقد مجوز حمل كشف کردند.
معاون شرکت آب منطقه‌ای قزوین:
معاون برنامه‌ریزی شرکت آب منطقه‌ای قزوین گفت: آورد رودخانه‌های استان در 15 سال اخیر نسبت به میانگین بلندمدت به دلایل مختلف از جمله کاهش میزان بارندگی، افزایش میزان برداشت آب در بالادست رودخانه‌ها و غیره به شدت کاهش یافته است.
صفحه  از ۱۰۰۴