راه‌اندازی کلینیک سیار مشاوره کسب‌ و‌کار در شهرک‌های صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین از راه‌اندازی کلینیک سیار مشاوره کسب‌ و‌ کار در این شهرک‌ها خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۵۴۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۶ 09 September 2023

به گزارش تابناک قزوین، رضا صفاری با اشاره به راه اندازی کلینیک سیار کسب و کار، اظهار داشت: ارائه خدمات مشاوران صنعتی در واحد‌های تولیدی در راستای کمک به رفع مشکلات صنعتگران، افزایش بهره‌وری تولید و نیروی انسانی، توسعه بازار، توانمندسازی نیروی انسانی و عرضه‌یابی کاهش هزینه‌های تولیدی و مدیریت کیفیت بهینه‌سازی سیستم‌ها و ... صورت می‌پذیرد

وی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی جهت ساماندهی و تسهیل در این امر اقدام به راه‌اندازی کلینیک صنعت در استان کرده است که در این کلینیک صنعت مشاوران فعال در حوزه‌های مختلف مالی، بازار، کنترل کیفیت، منابع انسانی و حقوقی از بخش خصوصی حضور داشته و در راستای خدمت‌رسانی مناسب در قالب کلینیک سیار اقدام به مراجعه حضوری به واحد‌های صنعتی می‌کنند.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان با اشاره به اقدامات صورت گرفته بعد از راه‌اندازی این کلینیک گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون دو طرح کلینیک سیار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان انجام شده که انجام شده که برای ارائه خدمت به بیش از ۱۰ واحد تولیدی، صنعتی خدمات ارائه کرده است، ضمن اینکه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال اجرای ۸ طرح کلینیک سیار کسب و کار دیگر برای بیش از ۳۵ واحد تولیدی و صنعتی در دستور کار این شرکت قرار دارد.

صفاری تصریح کرد: در سال گذشته اجرای شش طرح کلینیک سیار برای ۳۰ واحد تولیدی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تابعه انجام شده است.

وی در پایان با اشاره به تحقق بخشیدن به شعار سال مهار تورم و رشد تولید یادآور شد: برگزاری این کلینیک‌ها با استفاده از ظرفیت مشاورین و متخصیین حوزه کسب و کار برای کمک به واحد‌های فعال، نیمه فعال و راکد در جهت رونق اقتصادی، رشد تولید و افزایش ظرفیت تولید خواهد بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار