نماینده، ولی فقیه در استان قزوین گفت: شهید آیت‌الله رئیسی در حقیقت، حق جهاد را ادا کرد و تا جایی که توانست در عرصه خدمت تلاش و کوشش کرد. او متواضع، دلسوز و مجاهد در راه خدا بود و در آخر هم مزد خود را از خداوند دریافت کرد.
کد خبر: ۱۱۶۷۸۵۰
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۵ 20 May 2024

به گزارش تابناک قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در حاشیه تجمع مردمی در پی شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از این تریبون به مردم مؤمن، انقلابی و قدردان خدمات صادقانه دولت کریمه آیت‌الله رئیسی که از این حادثه دل شکسته هستند و قلب‌هایشان آکنده از حزن و اندوه است تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: شهید آیت‌الله رئیسی به معنای حقیقی کلمه مؤمن بود، ایشان وابسته به خدا و اهل‌بیت (ع)، خادم‌الرضا و ارادتمند به امام زمان (عج) بود؛ آیت‌الله رئیسی به انس با قرآن علاقه داشت و بر اساس قرآن نیز عمل می‌کرد.

نماینده، ولی فقیه در استان قزوین در ادامه خاطرنشان کرد: شهید آیت‌الله رئیسی در حقیقت، حق جهاد را ادا کرد و تا جایی که توانست در عرصه خدمت تلاش و کوشش کرد. او متواضع، دلسوز و مجاهد در راه خدا بود و در آخر هم مزد خود را از خداوند دریافت کرد.

وی بیان کرد: معاندین امروز و دیروز به میدان نیامده‌اند بلکه در زمان پیغمبر و امامان هم وجود داشتند و همواره از ضرباتی که مؤمنین بر آنان وارد می‌کنند به ذلت و خواری رسیده‌اند و کسی که در ذلت و خواری است هیاهو و دروغ‌پراکنی می‌کند و تهمت می‌زند.

عابدینی در پایان تصریح کرد: از منافقی که زمین‌گیر شده و به ذلت رسیده غیر از دروغ‌پراکنی انتظار نمی‌رود، ولی آن‌ها باید بدانند که با این کار آبروی خودشان را می‌برند چراکه شاهد هستیم علی‌رغم تمامی فعالیت‌های منافقین، صهیونیسم و آمریکا، هر روز قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشتر از قبل می‌شود.

برچسب ها: قزوین
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار